Pro služby a rychlé jednání volejte: 800 701 501 desinsekta@desinsekta.cz
Desinsekta.cz
Desinsekta - deratizace, desinsekce a desinfekce > Aktuality > Ceníme si svých profesionálních techniků

Ceníme si svých profesionálních techniků

Firma DESINSEKTA přeje k ukončení aktivní pracovní etapy svého života  Zdeňkovi pohodu, klid a odpočinek. Věříme, že tak činorodý člověk najde i v důchodovém věku radost a potěchu v mnohých činnostech, které mu až do nynějška byly pro profesionální kariéru odepřeny.

Děkujeme za Vaše působení ve firmě.

Váš přínos od počátku jejího vzniku je nepopiratelný a Vaše stopa ve firmách, kde jste skrze DDD činnost působil zůstane profesionální reprezentací, na kterou jsme pyšní.

Jedním z pilířů odbornosti a profesionality v naší firmě je bezesporu téměř vyloučení nežádoucí fluktuace zaměstnanců.

Řešení mnohých jednorázových incidentů z hlediska DDD služeb vyžaduje právě dlouholetou praxi a zkušenost s vývojem přípravků, technickým vybavením, rezidua škůdců. Klíčem k systémové ochraně objektu proti škůdcům je znalost klimatických a stavebních podmínek v nichž se objekt a jeho okolí nalézá. 

Je pro nás tedy velmi cenná dlouholetá loajálnost zaměstnanců a jejich kladná spolupráce na rožšiřování svých odborných znalostí při profesních zkouškách a speciálních kurzech.

Stejně jako Zdeněk je řada dalších zaměstnanců s námi již více než čtvrt století a své zkušenosti dále předávají svým profesně mladším kolegům.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 

Naše služby

Šipka doleva Šipka doprava